EiM-008 – Porozmawiajmy o tym co ważne w email marketingu – wywiad Magdy Daniłoś

  Dzisiaj zapraszam Cię do wysłuchania mojej rozmowy z Magdą Daniłoś, na temat tego, co ważne jest w email marketingu. Magda przeprowadziła ze mną ten wywiad jakiś czas temu – ostatnio gdy do niego wróciłem doszedłem do wniosku, że zdecydowana większość prezentowanych w nich treści absolutnie nie straciła na aktualności. Co więcej, mam wrażenie, że część z nich stała się jeszcze bardziej aktualna.

  Subscribe podcast Email [i] Marketing: iTunes | Android | Player.fm

  Skąd nasza rozmowa

  Magda współtworzy jedną z pierwszych agencji video marketingowych w Polsce-OFFON Agency. Jest opiekunem merytorycznym studiów podyplomowych Marketing Internetowy na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, gdzie mam przyjemność prowadzić zajęcia z email marketingu. Wykłada także na takich uczelniach jak: Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, Akademia im. Leona Koźmińskiego w Warszawie, Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie. Sukcesywnie rozwija swój kanał na YouTube.

  Nasza rozmowa była dość długa, dlatego podzieliliśmy ją na dwie części. W części pierwszej poruszamy temat email marketingu, jego możliwości i efektów jakie można osiągnąć implementując go w zintegrowane działania. Druga część wywiadu niech narazie pozostanie niespodzianką. Jeśli jesteś bardzo ciekawy, możesz poszukać go na YouTube 😉

  Listen to „EiM 008 Porozmawiajmy o tym co ważne w email marketingu – wywiad Magdy Daniłoś” on Spreaker.

  Skąd pobrać podcast

  Podcast możesz znaleźć w wielu miejscach:

  • możesz bezpośrednio pobrać plik
  • jeżeli używasz iPhona, iPada lub Maca znajdziesz go w iTunes
  • jeżeli używasz urządzeń z Androidem możesz go zasubskrybować tutaj lub skorzystaj z Player.fm

  Jeżeli uważasz, że gdzieś jeszcze powinienem go udostępnić – proszę daj znać w komentarzu.

  Dla wszystkich którzy wolą wersję video – zapraszam na kanał Youtuba FreshMaila. Proszę nie zapomnij także o subskrypcji, aby nie uleciało Ci żadne nowe nagranie.

  https://www.youtube.com/watch?v=7y0Pwmcn3jU&index=1&list=PLsXoKnOeosK58VQDnVREGGJjHqLq9kVW8

  Transkrypt podcastu

  Kliknij tutaj, aby pobrać spisaną treść podcastu (PDF)

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.