EiM 013 – Michał Szafrański – o tym jak wykorzystuje email marketing by odnosić sukcesy biznesowe i nie tylko

Ostatnio miałem okazję wystąpić w podcaście Marka Jankowskiego w Mała Wielka Firma. Dzisiaj zapraszam Cię do wysłuchania mojej rozmowy z Michałem Szafrańskim, czyli drugim człowiekiem, dzięki któremu tworze podcasty. Odcinek jest dosyć długi, chyba najdłuższy jaki do tej pory nagrałem i tak naprawdę musieliśmy się mocno ograniczać. Będzie bardzo merytorycznie, będzie o email marketingu, który Michał wykorzystuje na co dzień w swojej pracy blogera, podcastera i autora książek. O tym jak email marketing pozwala mu osiągać sukces w tym co robi, oraz o kilku pobocznych tematach w tym o nowej książce, którą Michał właśnie napisał.

Michał Szafrański autor bloga Jak oszczędzać pieniądze  i książki Finansowy Ninja. W trzy miesiące zarobił na swoim blogu 170 tys. zł. I w zaledwie rok zbudował najpoczytniejszy blog finansowy w Polsce. Jego posty czyta miesięcznie ponad dwieście tysięcy czytelników. Jakoszczedzacpieniadze.pl został wyróżniony w konkursie Blog Roku 2013, m.in. tytułem „Najbardziej inspirującego bloga”. Rok później Michał Szafrański zdobył tytuł „Społecznie odpowiedzialnego blogera”.

Subscribe podcast Email [i] Marketing: iTunes | Android | Player.fm

Listen to „EiM 013 – Michał Szafrański – o tym jak wykorzystuje email marketing by odnosić sukcesy biznesowe i nie tylko” on Spreaker.

Skąd pobrać podcast

Podcast możesz znaleźć w wielu miejscach:

  • możesz bezpośrednio pobrać plik
  • jeżeli używasz iPhona, iPada lub Maca znajdziesz go w iTunes
  • jeżeli używasz urządzeń z Androidem możesz go zasubskrybować tutaj lub skorzystaj z Player.fm

Jeżeli uważasz, że gdzieś jeszcze powinienem go udostępnić – proszę daj znać w komentarzu.

Dla wszystkich którzy wolą wersję video – zapraszam na kanał Youtuba FreshMaila. Proszę nie zapomnij także o subskrypcji, aby nie uleciało Ci żadne nowe nagranie.

Transkrypt podcastu

Kliknij tutaj aby pobrać spisaną treść podcastu

1 komentarz do “EiM 013 – Michał Szafrański – o tym jak wykorzystuje email marketing by odnosić sukcesy biznesowe i nie tylko”

  1. Pingback: Jak trafić na listę bestsellerów Empik - #caseZCWP część 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.