Świeże podejście do email marketingu - czyli o tym jak zmienić 1 złotówkę w 3 796 zł i nie tylko...

Książka "Świeże podejście do e-mail marketingu - wydanie trzecie", autorstwa Pawła Sali, to obowiązkowa pozycja dla każdego email marketera. W publikacji znajdziesz praktyczne przykłady oparte na polskiej wiedzy i doświadczeniach.

KUP TERAZ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

DLACZEGO I DLA KOGO POWSTAŁA TA KSIĄŻKA?

Email marketing to jedna z najbardziej efektywnych form (jeśli nie najefektywniejsza) marketingu w Internecie. Być może nie jest ona tak sexy i trendy jak Facebook czy Twitter, ale trzeba przyznać, że naprawdę działa. Zgodnie z badaniami DMA National Client Email Report, w 2015 roku wskaźnik ROI z email marketingu wynosił ponad 38000%. Oznacza to, że z każdej zainwestowanej złotówki marketer otrzymywał średnio 38 złotych przychodu.

CZEGO DOWIESZ SIĘ Z KSIĄŻKI?

Z tej książki dowiesz się:

Czym jest email marketing i jak go wykorzystać w swojej firmie?

Jak efektywnie tworzyć oraz zarządzać listą subskrybentów.

Jak przygotować skuteczny mailing, czyli o kreacji, treści, temacie i nadawcy?

Kiedy i jak często warto prowadzić działania email marketingowe?

Jak umiejętnie wykorzystać raporty z wysyłek.

Jak wyglądały kampanie, które odniosły sukces.

KTO JEST AUTOREM KSIĄŻKI?

Paweł Sala Współzałożyciel

i dyrektor zarządzający FreshMaila

Cześć, nazywam się Paweł Sala i od ponad 10 lat jestem gorącym ewangelizatorem mądrego wykorzystania email marketingu. Przez ten czas współpracowałem z wieloma markami takimi jak Loreal, Orange, Triada, Philips, Skoda, Neckerman, Answear, wspólnie opracowując najbardziej efektywne sposoby komunikacji z ich subskrybentami. Nasze kampanie wielokrotnie były nagradzane i wyróżniane na takich konkursach jak Golden Arrow, Mixx Awaords, Kreatura czy Webstar Festival.

Jestem współzałożycielem i dyrektorem zarządzającym FreshMaila – najbardziej popularnego narzędzia do email marketingu w Polsce, a także mam nadzieję, jednego z najbardziej przyjaznych rozwiązań z jakich może korzystać marketer. Co miesiąc dziesiątki tysięcy marketerów wysyła ponad 1 000 000 000 wiadomości za pomocą FreshMaila co sprawia, że czuję się bardzo cholernie dumnym.

Jestem autorem książki „Świeże podejście do e-mail marketingu”, a także współautorem innych publikacji – w tym bestsellerowej publikacji wydanej przez PWN – „E-marketing – pakiet startowy”. Publikuje także w takich czasopismach jak Marketing w Praktyce, Marketer +, Nowoczesne zarządzanie i wielu innych, a także w serwisach branżowych takich jak Marketing przy Kawie, Interaktywnie.

Aktywnie angażuję się w społeczność digitalową będąc między innymi współtwórcą standardów branżowych DIMAQ czy kierując pracami grupy ds. email markeitngu przy IAB Polska. Bardzo chętnie włączam się w pracę mentora w ramach różnych inicjatyw startupowych.

Prywatnie tata Stefana i Juliana a także mąż Pauliny, z którą latem nurkuje, a w zimie oddaje się białemu szaleństwu. W pozostałym wolnym czasie rozwijamy nasze zamiłowanie do wspólnych podróży oraz skoków ze spadochronem.

ZOBACZ SPIS TREŚCI KSIĄŻKI

OPINIE O AUTORZE I RECENZJE KSIĄŻKI

Email marketing z najwyższej półki. Skuteczny, prosty, kompleksowy- taki powinien być zawsze.

Jacek Szlak

Redaktor naczelny, Marketing przy kawie

Artur Kurasiński

Wystąpienia i prelekcje Pawła zawsze są na najwyższym poziomie merytorycznym. Jego wiedza związana z email marketingiem jest wyjątkowa i godna podziwu.

Dyrektor marketingu i sprzedaży, Marketer +

Paweł Koziara

Paweł od lat publikuje na łamach naszego magazynu. Jego artykuły są zawsze na wysokim poziomie. Widać to również tutaj. Wydanie III stanowi dobry start zarówno dla osób, które zaczynają dopiero swoją przygodę z email marketingiem, jak i dla tych, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę i skorzystać z doświadczenia eksperta.

ZAMÓW KSIĄŻKĘ

EBOOK

29,90 PLN

KUP TERAZ
KUP TERAZ

39,90 PLN

KSIĄŻKA

+ KOSZTY WYSYŁKI

170 stron!

170 stron!

49,90 PLN

+ KOSZTY WYSYŁKI

EBOOK + KSIĄŻKA

170 stron!

49,90 PLN

+ KOSZTY WYSYŁKI

EBOOK + KSIĄŻKA

39,90 PLN

PROMOCJA

PROMOCJA ZORGANIZOWANA Z

KUP TERAZ

PATRONI MEDIALNI:

SPONSOR WYDANIA:

© 2020 PAWEŁ SALA | Projekt i wykonanie: Skoczyński Tomasz