EiM 002: Pytania o email marketing – rozmowa z Mariuszem Łodygą

Dzisiaj w ramach podcastu Email [i] Marketing zapraszam Cię do wysłuchania mojej rozmowy z Mariuszem Łodygą, który w ramach swojego autorskiego programu „Wywiadów skutecznego marketera” zaprosił mnie do rozmowy.

Subscribe podcast Email [i] Marketing: iTunes | Android | Player.fm

Dwa słowa o Mariuszu Łodydze

Jeżeli jeszcze nie miałeś okazji poznać Mariusza Łodygi – pozwól, że zrobię krótkie wprowadzenie. Mariusz sam o sobie mówi: „Strateg, konsultant, trener – Specjalizuje się w zagadnieniach związanych ze sprzedażą, marketingiem, public relations oraz budowaniem wizerunku – personal & business branding. W biznesie od 15 lat. Założyciel i właściciel marki Premium Consulting. Przeprowadził ponad 250 projektów szkoleniowo-doradczych. Szkoli na zlecenie firm prywatnych, instytucji państwowych oraz uczelni wyższych. Doradza małym i średnim firmom, korporacjom oraz urzędom państwowym.”

Ja mogę tylko dodać do tego, że jest to niezwykła osoba obdarzona szeroką wiedzą na temat marketingu, z którą można rozmawiać godzinami…

O czym będzie ten podcast

W naszej rozmowie Mariusz wypytywał mnie, jak tworzyć skuteczną komunikację email marketingową, która zaskoczy samego marketera stopami zwroty z inwestycji ;). Rozmawialiśmy o tym, jak w najbliższym czasie będzie ulegała ewolucja email marketingu. Od kampanii masowych do wysoce spersonalizowanych i triggerowanych kampanii do poszczególnych odbiorców. Kampanii które bardziej będą przypomniały komunikację natywną niż kampanie reklamową.

Tematów które Mariusz poruszył w rozmowie było zdecydowanie więcej, a już teraz zapraszam Cię do wysłuchania całej audycji.

Słuchaj podcastu

Listen to „EiM 002 – Pytania o email marketing rozmowa z Mariuszem Łodygą” on Spreaker.

Skąd pobrać podcast

Podcast możesz znaleźć w wielu miejscach:

 • możesz bezpośrednio pobrać plik
 • jeżeli używasz iPhona, iPada lub Maca znajdziesz go w iTunes
 • jeżeli używasz urządzeń z Androidem możesz go zasubskrybować tutaj

Jeżeli uważasz, że gdzieś jeszcze powinienem go udostępnić – proszę daj znać w komentarzu.

Transkrypt podcastu

Kliknij tutaj, aby pobrać spisaną treść podcastu (PDF)

2 komentarze do “EiM 002: Pytania o email marketing – rozmowa z Mariuszem Łodygą”

 1. Hej,
  tematyka, którą poruszasz w swoim podkaście jest dla mnie bardzo interesująca. Jak tylko trafiłam na Twój podcast, bardzo się ucieszyłam. Przebrnęłam przez pierwsze 1,5 odcinka i niestety, Twój głos nagrany jest tak bardzo bardzo cicho, że nie jestem w stanie (mimo całkowitego skupienia) usłyszeć, o czym mówisz (słucham podcastów tylko w aucie). Twoi goście mówią znacznie głośniej.
  Byłoby super, gdyby udało Ci się poprawić głośność Twojego głosu 🙂
  Dzięki!

  1. część – dzięki za miłe slowa 🙂 postaram się aby mój głos był bardziej podbity (głośniejszy) przy następnych odcinkach 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.