EiM 027 – O wykorzystaniu newsletterów w codziennym życiu, maksymalizacji produktywności oraz ustalaniu priorytetów- rozmawiam z Arturem Kurasińskim.

  Zapraszam Cię do wysłuchania mojej rozmowy z Arturem Kurasińskim – autorem bloga kurasinski.com, na łamach którego wnikliwie wyjaśnia i komentuje zagadnienia związane z nowymi technologiami, biznesem, a także szeroko rozumianą popkulturą. Człowiekiem o wszechstronnych zainteresowaniach, który realizuje się jako mentor w projektach startaupowych i technologicznych, świetny mówca publiczny, a przede wszystkim inspirujący człowiek.

  Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak Artur Kurasiński – ikona polskiego internetu:

  • wykorzystuje newslettery w swoim codziennym życiu, 
  • wyznacza priorytety w pracy, 
  • doszedł do tego, jakie są jego życiowe priorytety, 

  to ten odcinek jest dla Ciebie! Artur zdradzi jakie jest jego podejście do zdobywania wiedzy i jej efektywnego wykorzystywania. Opowie również, jak oddzielać swoje prywatne poglądy od inicjatyw biznesowych.

  Moja rozmowa z Arturem momentami nieco odbiega od głównego tematu, ale uważam, że stanowi wielką inspirację dla wszystkich osób dążących do osiągania wielkich celów a przy tym życia w zgodzie ze sobą i ideą work-life blance.

  Subscribe podcast Email [i] Marketing: iTunes | Android | SpotifyGoogle Podcast| Player.fm 

  Listen to „EiM 027 – O tworzeniu kursów online w sposób prosty i efektywny- rozmawiam z Magdaleną Pawłowską” on Spreaker.

  • możesz bezpośrednio pobrać plik
  • jeżeli używasz iPhona, iPada lub Maca znajdziesz go w iTunes
  • jeżeli używasz urządzeń z Androidem możesz go zasubskrybować tutaj, skorzystaj z Google Podcast lub Player.fm
  • zawsze też możesz zajrzeć do Spotify

  Bardzo zależy mi na informacji od Ciebie czy tego typu audycje są dla Ciebie atrakcyjne i co mogę zrobić jeszcze lepiej, aby przygotowywane przeze mnie treści były dla Ciebie jeszcze bardziej przydatniejsze. Proszę zostaw komentarz na tej stronie lub w iTunes – to bardzo pomaga mi przygotowywać kolejne odcinki.

  Dla wszystkich którzy wolą wersję video – zapraszam na kanał Youtuba FreshMaila.
  Proszę nie zapomnij także o subskrypcji, aby nie uleciało Ci żadne nowe nagranie.

  Rzeczy, wydarzenia, aplikacje i osoby o których usłyszysz w tym odcinku i warto je sprawdzić:

  Transkrypt mojej rozmowy z Arturem Kurasińskim

  EiM 027 – O  wykorzystaniu newsletterów w codziennym życiu, maksymalizacji produktywności oraz ustalaniu priorytetów- rozmawiam z Arturem Kurasińskim.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.