EiM-009 – Magda Urbaniak o budowaniu relacji w świecie marketingu

  Będąc na jednej z konferencji zobaczyłem niezwykłe wystąpienie Magdy Urbaniak na temat budowania relacji z influencerami (nie tylko w Polsce ale i na świecie). Temat wydał mi się na tyle inspirujący, że postanowiłem zaprosić Magdę do mojej audycji, aby podzieliła się swoim doświadczeniem na temat budowania relacji. Szczególnie wtedy, gdy marka którą reprezentujesz nie jest jeszcze świetnie rozpoznawana na świecie, a Ty nie możesz sobie pozwolić na wsparcie jej promocji olbrzymim budżetem. Zapraszam gorąco do wysłuchania naszej rozmowy.

  Subscribe podcast Email [i] Marketing: iTunes | Android | Player.fm
  Listen to „EiM 009 – Magda Urbaniak o budowaniu relacji w świecie marketingu” on Spreaker.

  Kilka słów wstępu

  Z Magdaleną Urbaniak z Brand 24, udało mi się poruszyć tematy związane z organizacją czasu w życiu marketera, monitoringu sieci, komunikacji i…traktorów 😉 Magda odpowiada za budowanie marki globalnej Brand 24. Współpracuje z największymi ekspertami z całego świata, zwiększa znajomość i zaufanie do marki. Organizatorka Czwartków Social Media we Wrocławiu. Prowadzi zajęcia z zakresu komunikacji i analityki w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, Dolnośląskiej Szkole Wyższej oraz Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu. Jedna z twórczyń projektu skierowanego do Content Managerów – Content Espresso odbywającego się cyklicznie w Warszawie. Quora Top Writer 2017. Prowadzi bloga tractormania.pl oraz magdaurbaniak.com.

  Skąd pobrać podcast

  Podcast możesz znaleźć w wielu miejscach:

  • możesz bezpośrednio pobrać plik
  • jeżeli używasz iPhona, iPada lub Maca znajdziesz go w iTunes
  • jeżeli używasz urządzeń z Androidem możesz go zasubskrybować tutaj lub skorzystaj z Player.fm

  Jeżeli uważasz, że gdzieś jeszcze powinienem go udostępnić – proszę daj znać w komentarzu.

  Dla wszystkich którzy wolą wersję video – zapraszam na kanał Youtuba FreshMaila. Proszę nie zapomnij także o subskrypcji, aby nie uleciało Ci żadne nowe nagranie.

   

  Transkrypt podcastu

  Kliknij tutaj, aby pobrać spisaną treść podcastu (PDF)

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.