EiM 010 – Co ważne jest w content marketingu aby dobrze angażował odbiorców – rozmowa z Justyną Bakalarską (Marketer Plus)

  Tworzenie dobrego content marketingu jest jednym z najważniejszych wyzwań współczesnego marketera. Dzięki niemu możesz liczyć na lepszą pozycję twojej strony w wynikach wyszukiwania Google oraz tworzyć treści do komunikacji email marketingowej. Dowiedz się, jak tworzyć angażujące treści z mojej rozmowy z Justyną Bakalarską.

  Subscribe podcast Email [i] Marketing: iTunes | Android | Player.fm

  Listen to „EiM 010 – Co ważne jest w content marketingu aby dobrze angażował on odbiorców – rozmowa z Justyną Bakalarską (Marketer Plus)” on Spreaker.

  Kilka słów o Justynie

  Justynę poznałem wiele lat temu gdy była jeszcze moją studentką na Collegium Civitas. Dzisiaj współpracujemy co miesiąc w ramach moich publikacji dla Marketera+. Justyna ma olbrzymie doświadczenie jako dziennikarz i specjalista ds. komunikacji. Pracowała dla PolskaPress, pisząc do dwóch magazynów. W gazecie „Polska The Times”, specjalizowała się w tematach związanych z nowymi mediami i nowymi technologiami. Później związała się z mediami branżowymi – najpierw była dzienikarzem w Brief, a później przeszła do mojego ulubionego czasopisma marketingowego, czyli Marketera+.

  Od 2013 roku jest wykładowcą Collegium Civitas, prowadząc zajęcia z zakresu marketingu wartości i content marketingu.

  Skąd pobrać podcast

  Podcast możesz znaleźć w wielu miejscach:

  • możesz bezpośrednio pobrać plik
  • jeżeli używasz iPhona, iPada lub Maca znajdziesz go w iTunes
  • jeżeli używasz urządzeń z Androidem możesz go zasubskrybować tutaj lub skorzystaj z Player.fm

  Jeżeli uważasz, że gdzieś jeszcze powinienem go udostępnić – proszę daj znać w komentarzu.

  Dla wszystkich którzy wolą wersję video – zapraszam na kanał Youtuba FreshMaila. Proszę nie zapomnij także o subskrypcji, aby nie uleciało Ci żadne nowe nagranie.

  Transkrypt podcastu

  Kliknij tutaj, aby pobrać spisaną treść podcastu (PDF)

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.