EiM-011 – O tym jak powstał FreshMail i jak zarządzać taką organizacją – pyta Magda Daniłoś

  Kilka tygodni temu opulikowałem pierwszą część rozmowy z Magdą Daniłoś. Dzisiaj zapraszam Cię do wysłuchania drugiej części gdzie Magda pytała mnie o to, jak powstał FreshMail oraz jak zarządzać taką organizacją.

  Subscribe podcast Email [i] Marketing: iTunes | Android | Player.fm

  Zapowiedź czegoś nowego

  Jako że eksperymentuję z tym podcastem i jeszcze do końca nie wiem na czym powinienem się w nim przede wszystkim skupić, stąd pomysł, by odpowiedzieć na część pojawiających się komentarzy, przez moją wypowiedź odnośnie zarządzania jako takiego. Ponieważ od tego nagrania minęło już ponad 3 lata, to i we FreshMailu zmieniliśmy sposób zarządzania naszą organizacją. Myślę, że w najbliższym czasie zaczną się także pojawiać nagrania, w których będę poruszał tematy związane z metodami zarządzania organizacjami – zarówno na przykładzie FreshMaila, jak i innych organizacji które bardzo cenię.

  Dodatkowo pojawiły się prośby od Was, aby więcej nagrań dotyczyło stricte email marketingu – obiecuję, że i taką serię dla Was przygotuję. Jeśli uważasz, że chciałbyś jeszcze o czymś usłyszeć – proszę daj znać w komentarzu lub złap mnie w social mediach.

  Skąd pobrać podcast

  Podcast możesz znaleźć w wielu miejscach:

  • możesz bezpośrednio pobrać plik
  • jeżeli używasz iPhona, iPada lub Maca znajdziesz go w iTunes
  • jeżeli używasz urządzeń z Androidem możesz go zasubskrybować tutaj lub skorzystaj z Player.fm

  Jeżeli uważasz, że gdzieś jeszcze powinienem go udostępnić – proszę daj znać w komentarzu.

  Dla wszystkich którzy wolą wersję video – zapraszam na kanał Youtuba FreshMaila. Proszę nie zapomnij także o subskrypcji, aby nie uleciało Ci żadne nowe nagranie.

  Transkrypt podcastu

  Kliknij tutaj, aby pobrać spisaną treść podcastu (PDF)

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.