EiM-012 – O sile content marketingu w zdobywaniu leadów – rozmowa z Grzegorzem Miłkowskim

  Niedawno udało mi się spotkać z Grześkiem Miłkowskim i porozmawiać o tym jak połączyć siły content marketingu i email marketingu.

  Dzisiaj chciałem kontynuować temat content marketingu, który nierozerwalnie jest związany z email marketingiem. Z naszej rozmowy dowiesz się jak wewnątrz firmy można zbudować redakcje, która niczym nie będzie ustępować profesjonalnym redakcjom mediowym. Jak wykorzystać możliwość outsourcingu takich usług i jak za pomocą skoordynowanych działań uzyskiwać maksymalne wyniki z content marketingu.

  Poruszyliśmy również tematy bezpośrednio związane z generowanie leadów ich „wygrzewaniem” oraz odpowiedzieliśmy sobie na pytanie dlaczego strategia w content marketingu jest ważna, ale tabelka w excelu jeszcze ważniejsza.

  Grzegorz Miłkowski to CEO w agencji full service content marketing – CONTENTHOUSE. Jest właścicielem i redaktorem naczelnym portalu SOCIALPRESS.pl, który specjalizuje się w zagadnieniach łączących komunikację, marketing i nowe technologie. W branży marketingu i technologii działa od 2006 roku. Początkowo jako dziennikarz mediów branżowych (Marketing Przy Kawie), redaktor naczelny portalu Interaktywnie.com (Grupa Money.pl), później PR-owiec odpowiedzialny za wdrażanie strategii komunikacyjnych dla znanych marek.

  Jednocześnie z tego miejsca chciałem Was zaprosić na event: Akademię Marketingu, który odbędzie się w Krakowie 16-17 maja, na którym sam będę miał przyjemność wystąpić.

  Subscribe podcast Email [i] Marketing: iTunes | Android | Player.fm

  Listen to „EiM 012 – O sile content marketingu w zdobywaniu leadów – rozmowa z Grześkiem Miłkowskim z Contetnt House” on Spreaker.

  Skąd pobrać podcast

  Podcast możesz znaleźć w wielu miejscach:

  • możesz bezpośrednio pobrać plik
  • jeżeli używasz iPhona, iPada lub Maca znajdziesz go w iTunes
  • jeżeli używasz urządzeń z Androidem możesz go zasubskrybować tutaj lub skorzystaj z Player.fm

  Jeżeli uważasz, że gdzieś jeszcze powinienem go udostępnić – proszę daj znać w komentarzu.

  Dla wszystkich którzy wolą wersję video – zapraszam na kanał Youtuba FreshMaila. Proszę nie zapomnij także o subskrypcji, aby nie uleciało Ci żadne nowe nagranie.

  Transkrypt podcastu

  Kliknij tutaj, aby pobrać spisaną treść podcastu (PDF)

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.